אורנה

“נכון להיום השלתי ממשקלי 18 קילו אני מרגישה מצויין ונהנת מכל מה שאני אוכלת ,מקבלת אין סוף חמאות שזה תמיד נחמד והכי חשוב: נגמרו הצרבות, נגמרה העייפות האין סופית. הכי חשוב זה להחליט, הכל מתחיל בראש, במחשבה !!! ”

אורנה / לאחר יעוץ

חלי

“אצל טלי מצאתי אוזן קשבת, למדתי לאכול בריא, לזהות את מנגנון הרעב והשובע (שאבד כבר לפני שנים…). למדתי מה מניע אותי לאכול ואיך "לזהות את זה מגיע" ולפעול אחרת והכל עם המון אמפתיה וגישה חיובית. אצל טלי זו לא "עוד דיאטה" או "עוד קבוצה" זה הדבר האמיתי!  ממליצה בחום”

חלי / משתתפת בסדנא

אברי

“ עד שפגשתי בך לפני כ-3 חודשים עם כרס גדולה ועודף משקל לא כל כך הבנתי את משמעות המילים "שינוי הרגלי אכילה" .המפגשים בינינו והקבוצה נתנו לי "דרייב" לבצע את השינוי ולהוריד (בינתיים) 11 ק"ג.”

אברי / משתתף בסדנא

 

בוגרי הסדנאות מספרים

איך השילו מעצמם משקל עודף והם מצליחים לשמור על כך לאורך זמן

.גיא מ

“לאחר הפניה שקיבלתי מרופאת המשפחה. הייתי צריך דיאטנית דחוף כי בדיקות הדם והכבד שלי לא היו תקינות. אף פעם לא הייתי בסדנה  ואמרתי לעצמי מה יש להפסיד? ננסה. אפילו הבאתי את אשתי

אני חייב להגיד שהסדנה הזאת עזרה לי לקבל כלים חשובים על תהליך ההרזיה, הדינמיקה הקבוצתית, המקצועיות והאכפתיות של טלי הם חלק בלתי נפרד מההצלחה שלי.  לטלי יש ידע עצום בכל נושא התזונה, היא מאוד מקצועית, ומשמשת דוגמה חיה שזה מה שהכי היה חשוב לי!

היום לאחר שסיימתי את הסדנה הראשונה אני 10 קילו פחות, עדיין בתחילת התהליך וכבר הצטרפתי לסדנת ההמשך.אני רוצה להודות לך טלי על הידע, התובנות, התמיכה, והמקצועיות. בלעדיך זה לא היה קורה.אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה להתחיל תהליך של תזונה נכונה וירידה במשקל, ואני כבר מצפה למפגשים הבאים שלנו.!”

.גיא מ / משתתף בסדנא

אורנה

“שמי אורנה אני בת 41 הגעתי אלייך טלי עם עודף משקל של לפחות 15 ק"ג , הייתי רוצה לשתף אתכם בתהליך המדהים שעברתי , כמעט כל חיי אני בנדנדה עם המשקל שלי יורדת ,עולה ,בחמש שנים האחרונות עברתי כמה שינויים בחיי שכתוצאה מהם עליתי המון במשקל ,האכילה נעשתה יותר ויותר רגשית והחוסר מודעות שנלווה אליה למה שהכנסתי לפי . אני אדם שכל אגרסיה פוגעת לי במוטיבציה אך העדינות והאנרגיות החיוביות של טלי הניעו אותי ,החלטתי להתחבר למנגנון הרגשי שלי ולעשות מהפכה בהרגלי האכילה .

נכון להיום השלתי ממשקלי 18 קילו אני מרגישה מצויין ונהנת מכל מה שאני אוכלת ,מקבלת אין סוף מחמאות שזה תמיד נחמד והכי חשוב , ,נגמרו הצרבות , נגמרה העייפות האין סופית ,הכי חשוב זה להחליט ,הכל מתחיל בראש , במחשבה , מקווה שתרמתי את חלקי בלעודד אתכם ,יישר כוח הרבה בריאות, שוב תודה לך טלי יפה שלי !!! ”

אורנה / משתתף סדנא.

גאלה

“רציתי להודות לך מקרב לב על התהליך שבעזרתך אני עוברת.

המלצות חמות לטלי גולדנברג

הגעתי אליך בינואר לסדנת תזונה נכונה ולמעשה קיבלתי הרבה מעבר לכך.
לימדת אותי להתחבר לגוף ולרגש, לזהות את המצבים של האכילה הרגשית ולמצוא פתרונות אחרים אשר תורמים ולא גורמים להרס עצמי.
בעקבות הסדנא אני לומדת לפתח את הדיבור העצמי, לחשוב יותר והכי חשוב לאהוב את עצמי. הגישה שלך מלאת כבוד ואמונה, ללא ציניות אך בהרבה חן והומור, גרמה לי להאמין בעצמי ולהעניק לעצמי "מתנות קטנות".
בזכות הליווי המסור שלך התחלתי לעשות דברים שלא האמנתי שאני מסוגלת. 3-4 פעמים בשבוע אני צועדת בחמש בבוקר, נושמת אוויר צח, שומעת ציוץ ציפורים או מוסיקה.
בסופו של דבר, הדבר גרם לי לתחושת יכולת ושיפור בתחושת הדימוי העצמי. פעם בשבוע אני הולכת לטיפול בטווינה ודיקור ולחוג "ריקוד החיים".
הגעתי כדי לרזות ואכן הורדת בינתיים 7.5 קילו אבל קיבלתי הרבה מעבר לזה!

באהבה והוקרה, גאלה.”

גאלה / משתתפת בסדנא

שירי פז

“הגעתי לסדנה שלך לפני שלוש שנים, אחרי  מספר ניסיונות בסדנאות דיאטה שונות ואחרי שכבר איבדתי את האמונה שאני יכולה לחולל שינוי בחשיבה שלי ובמראה שלי.

לא שהיו לי קילוגרמים רבים להשיל, אבל 5 קילוגרמים נשארו  עלי מאז הלידה והרגשתי "תקועה" וכועסת שאני לא מצליחה לרדת במשקל. התחברנו מהרגע הראשון, ושמחתי לראות מולי דיאטנית מקצועית ובעלת ידע מקצועי נרחב.

המקצועיות, מאור הפנים, האכפתיות, הרגישות הרבה, הרצון הטוב והטלפונים ממך בפעמים שבהם "הברזתי" ממפגש, החזירו אותי תמיד למסלול ומאז שהגעתי לסדנה שלך ירדתי במשקל את כל הקילוגרמים העודפים, וביום- יום אני מרגישה שיש לי "סל  של כלים" להתמודד עם שפע האוכל  והפיתויים שמסביבי אז אלף תודות יקרה מקרב לב על האישיות מיוחדת שאת , ועל הליווי הצמוד לאורך שלושת השנים האחרונות !.”

שירי פזמשתתף בסדנא

 

נעמה רובנוב

“ההיכרות שלי עם טלי גולדנברג החלה במפגשים 1 X1  עמה כדיאטנית.מיד בלטו אצל טלי 3 תכונות חשובות –

אופטימיות, גישה חיובית ואמונה בלתי ניתנת לערעור שניתן להצליח בדיאטה, זה רק עניין של מציאת הנוסחה המתאימה אישית עבורך.

מקצועיות והגדלת ראש – נקודת המבט של טלי רחבה ומתייחסת לכל האספקטים של הבריאות, ולא רק מדידת הירידה במשקל. חשוב לה שנאכל בריא, ושלא נסבול ולא נרעב. אורח חיים בריא צריך להיות מבוסס על הרגלים שכיף לנו לאמץ. באופן אישי, טלי תמיד הייתה מסייעת לי עם טיפים מוצלחים ומתכונים טעימים שתואמים לתפריט. חלקם נכנסו לתפריט המשפחתי על בסיס קבוע ואפילו אומצו ע"י חברים שטעמו והתלהבו.

יחס אישי – לטלי חשוב להכיר אותך. ההתייחסות שלה היא אישית, והתפריט + תהליך שינוי הרגלי האכילה הנעשה במפגשים נעשים בהתאמה לאורח החיים, המצב הרגשי, לחצים ואילוצים של זמן ומקום, עבודה ילדים וכיו"ב.

"אם תמיד תעשה את מה שתמיד עשית, תגיע תמיד לאותו מקום"

כששמעתי על הסדנה החדשה התלהבתי שסוף סוף יש מענה לבעיית האכילה הרגשית, לאנשים שלא סובלים מהפרעת אכילה. חלק מתכני הסדנה לא נראו לי כמו משהו שאני מתחברת אליו, אבל אמרתי לעצמי שאם רוצים שינוי, צריך לנסות דברים חדשים והבטחתי לעצמי לבוא לסדנה עם ראש פתוח ובלי שיפוטיות.

הופתעתי מאד לטובה בסדנה. גם שם הגישה הייתה "בלי שיפוטיות" ועם הרבה קבלה ואהבת האדם.

קיבלתי בסדנה כלים מעשיים ליישום ביום יום, אולם הערך האמיתי עבורי הוא החוויה הרגשית. הסדנה עזרה לי לקבל את עצמי ביותר הבנה וחיבה ולא להיות השופטת הכי קשה של עצמי. ברגע שאני קשובה לעצמי ואוהבת את עצמי קצת יותר, הרבה יותר קל לי לוותר על היצמדות לאוכל כפיצוי רגשי.

אני ממליצה בחום!”

נעמה רובנוב / יעוץ אישי

 
רונן ניסו

“מבקש להאיר על טיפול מתמשך ומיטיב שזכיתי מטלי הדיאטנית. משהו שיש בו יותר מהכוונה ויותר מסתם עוד "וי" של טיפול בו  עשה ואל תעשה. על אף גילי, מודה כי למדתי יותר מסתם טופלתי במפגשים עם טלי.
זכיתי לפגוש ב"אדם" טלי שעל אף גודלה (קטנה ורזה…מה לעשות) היא ענקית. הצליחה לחנך "חמור זקן" (אותי) לדרך האוכל יותר משום חשיבה ופחות בליסה.. על אף שאני חובב אוכל מושבע! למדתי. למדתי ליהנות ולהסתפק לעיתים בהנאה ולא בזלילה והתוצאה- שיפור בכל המדדים אז כן שאפו לטלי "הקטנה" שעשתה בי גדולות”

רונן ניסו / משתתף בסדנא


אסנת א.

לפני שנה וחצי התחלתי בדיאטה בשיטה מסויימת ועם הרעיון הזה הגעתי לטלי. טלי לא דחתה את הרעיון והשיטה, אלא סייעה לי להתאים אותה ספציפית אלי, מה שלא היה מתאפשר בדרך אחרת.
במהלך הליווי של טלי קיבלתי רעיונות מגוונים וחדשים לשינוי הרגלי האכילה, מתכונים לזמנים מיוחדים (פסח, שבועות) ולשגרה ובכלל יחס של העצמה, השתתפות בשמחתי בזמן ירידה, פרופורציה והתנהלות נכונה בזמן עליה ובעצירה, רגישות ותקשורת בין אישית מקדמת. ירדתי 15 קילו! תודה מכל הלב.

המלצה לכל מי ששוקל להתחיל תהליך הרזיה לגשת לטלי.

אסנת א. / יעוץ אישי

“עוד בוקר של עבודה והרגשה פיזית ונפשית נהדרת.(ללא כדורים נגד מיגרנה) חושב מהיכן זה מגיע?! וללא ספק מגיע למסקנה ששינוי הרגלי האכילה שהקנית לי הם הם הגורמים לכך. עד שפגשתי בך לפני כ-3 חודשים עם כרס גדולה ועודף משקל לא כל כך הבנתי את משמעות המילים "שינוי הרגלי אכילה" .המפגשים בינינו והקבוצה נתנו לי "דרייב" לבצע את השינוי ולהוריד (בינתיים) 11 ק"ג. זאת הזדמנות להודות לך על העבודה הנהדרת שאת עושה מכול הלב.”

אברי ג / משתתף בסדנא

“הקנית לי כלים רבים אותם אני משתדלת ליישם בחיי היומיום שלי, הקנית לנו בקבוצה ידע חשוב על מרכיבי המזון ואיך לקרוא ולהבין סימון תזונתי ועל מה צריך לשים את הדגש ולהפתעתי הרבה, היום כשאני קונה בסופר אני ממש בוחנת את המוצר עפ"י הסימון התזונתי שלו וכך בוחרת מה לקנות. הדרכת אותנו איך ניתן להגיב שונה לכל סיטואציה בחיינו ושיש דרכים רבות להתמודד עם מצבים רגשיים שונים – ולא רק דרך האוכל.הדינמיקה הקבוצתית בהנחייתך, היתה מעוררת ומעניינת ותרמה לי רבות. בעזרתך ובתמיכתך, הצלחתי להגיע ליעד אותו הצבתי לעצמי ועל כך אני גאה ומאושרת.

מירב רוסטובסקי / קרית אונו

 

"טלי יקירתי, תודה שהצלחת לשכנע אותי להצטרף לקבוצה. וכמובן תודה גדולה על שהצלחת לעשות שינויים בצורת האכילה ואפילו יש תוצאות בירידה בפעם הראשונה ולך נתונה הברכה . הרצון שלך והמסירות מהויים תמיכה לאורך כל הדרך מלב אל לב."

דינה ג / משתתפת בסדנא

slogen

top